Nástroje pre uľahčenie prístupu

searchTEL: +421 940 797 008 E-MAIL: sikovni@zahradnici.sk

Garden centrum

Nachádza sa hneď na začiatku obce Oščadnica, jednej z najdlhších slovenských obcí na Slovensku, približne 600 m od našej Čarovnej lúky.

S plochou o rozlohe až 11 000 m² sme jedným z najväčších záhradných centier na Slovensku.

Výhodou je aj bezproblémová dostupnosť priamo z hlavnej cesty autom, či dodávkou.

kysuce zahradnictvo


Široký sortiment

Pri návšteve nášho Garden centra sa môžete tešiť na pestrý sortiment ovocných kríkov, stromov, okrasných drevín, ihličnanov, ale nájdete u nás aj palmy, či iné exotické rastliny. Naša ponuka zahřňa rastliny rôznych rozmerov, od malých trvaliek až po veľké stromy a bonsaje. Pre ľahšiu orientáciu je predajná plocha rozdelená na vyznačené sektory.

Okrasné škôlky

Súčasťou našej plochy sú aj okrasné škôlky, v ktorých sa venujeme produkcii vlastných rastlín. Aktuálne pestujeme viac ako 200 rôznych kultivarov. Tieto rastliny sa vyznačujú efektívnejšou adaptáciou na naše podnebie, a vďaka možnosti dopestovania na vlastných plochách majú aj priaznivejšie ceny. Každá rastlinka má u nás zabezpečenú každodennú starostlivosť, pravidelné zavlažovanie, hnojenie a potrebný strih.


oscadnica zahradnictvo personalKvalifikovaný personál

Privíta Vás náš milý, kvalifikovaný personál, ktorý Vám ochotne pomôže nielen s výberom rastlín, ale aj s ich naložením.

V prípade potreby dokážeme Vašu objednávku doviezť našimi vozidlami priamo ku Vám domov.

Pin It

Navštívte nás

Brány nášho záhradného centra sú otvorené od marca do decembra pre každého, či už chcete nakupovať, alebo sa len poprechádzať a obklopiť zeleňou, ktorá Vás nabije množstvom energie. Inšpirujte sa u nás 😊

zahradnictvo kysuce predaj