Nástroje pre uľahčenie prístupu

searchTEL: +421 940 797 008 E-MAIL: sikovni@zahradnici.sk

Naša činnosť spočíva aj v skrášľovaní okolia bytových domov, parkov, či rôznych areálov pre obce, samosprávy, ale aj pre súkromných investorov a developerov.

Dokážeme zabezpečiť všetko, od návrhu vizualizácie až po terénne úpravy okrasných a úžitkových záhrad. Taktiež realizujeme automatické zavlažovacie systémy, pokládky a revitalizácie trávnikov, či konečnú výsadbu stromov a rastlín po celom Slovensku.


Z našich realizácií vyberáme

Realizácia v obci Rohožník

Predstavujeme Vám realizáciu sadových uprav a výsadbu verejnej zelene v obci Rohožník, kde sa vysádzali rôzne druhy vzrastlých stromov s obvodom kmeňa 14/16 cm a riadne zapestovanou korunou.


Realizácia v novej obytnej zóne Kamence - Kysucké Nove Mesto

Výsadba a realizácia verejnej zelene v novej obytnej zóne Kamence - Kysucké Nove Mesto, ktorá získala aj cenu za architektúru - (CE.ZA.AR 2021). Hlavným zámerom tohto projektu pre súkromného investora a developera bolo vytvoriť obytnú štvrť plnú zelene, stromov, parkov, predzáhradiek a zelených terás. Na túto výsadbu bolo okrem vzrastlých stromov použité veľké množstvo rozličných listnatých kríkov, trvaliek, ruží, kvetov, cibuľovín a ďalších rastlín z našej škôlky.


Ďalšie projekty

Naše ďalšie projekty môžete vidieť napríklad v areáli Kysuckej nemocnici s poliklinikou v Čadci, či v známom rezorte Cattaleya - Čeladná, ale aj mnoho ďalších, ktorých ukážku už pre Vás pripravujeme.

Pin It